W naszym asortymencie widnieją również


Specjalizujemy się w produkcji znaków bezpieczeństwa od 25 lat. Wieloletnie doświadczenie naszej firmy ma wpływ na jakość wykonywanych przez nas produktów. Produkujemy znaki korzystając z surowców najlepszej klasy, które spełniają wszelkie obowiązujące normy.

Od wielu lat, jako jedni z przodujących liderów w branży, używamy nowatorskich i ulepszonych materiałów fotoluminescencyjnych. Przy produkcji używamy nowej generacji ploterów. Wydruki znaków wykonujemy zarówno na folii jak i na płycie fotoluminescencyjnej. Powoduje to, że nasze znaki są dobrze dostrzegalne przy nawet najsłabszym świetle i w trudnych warunkach, na co znaczący wpływ ma specjalna farba, która pokrywa powierzchnię i zawiera pigment zdolny do emisji światła. Znaki należy ochraniać przed wygięciami i zarysowaniami, które mogą uszkodzić ich powierzchnię poprzez naderwanie świecącego materiału.

W naszej ofercie odszukają Państwo wiele rodzajów znaków bezpieczeństwa, w tym znaki ewakuacyjne, przeciwpożarowe i bezpieczeństwa drogowego. Znaki te poprzez ujednolicone oznaczenia, dają gwarancję bezpieczeństwa dzięki dokładnej informacji o zasadach i możliwych zagrożeniach związanych z danym obszarem. Produkowane przez naszą firmę znaki bezpieczeństwa spełniają wszelkie narzucane normy, zatwierdzone w rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie wyrobów, które służą ochronie życia, mienia i zdrowia, a także bezpieczeństwa publicznego. Przestrzegamy wszelkich zasad dopuszczania i wydawania tych produktów do użytku publicznego.

W naszym asortymencie widnieją również znaki bezpieczeństwa i higieny pracy, spełniające wymagania ,które stawia Unia Europejska, zgodne z przepisami Państwowej Agencji Pracy, opracowane przez naszych ekspertów, trwałe i łatwe znaki bezpieczeństwa sklep w montażu.

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszej firmy dotyczącą znaków bezpieczeństwa.

Informacje

Dodany: 2018-09-06
Kategoria: Karma dla psa

Tagi dla artykułu

karma dla psa, znaki bezpieczeństwa sklep

Komentarze: 6


 • noavatar.png
  Machura
  Dodany: 2018-09-06

  Już niemalże rok po ożenku przeżyli dziadkami cacy córki, oraz po dwóch latkach synka.

 • noavatar.png
  Gradzik
  Dodany: 2018-09-07

  Normalnie na incipicie czerwca zbaczali do nas na lato

 • noavatar.png
  Pisarek
  Dodany: 2018-09-08

  Już niespełna rok po ślubie zostawili dziadkami anielskiej córki, natomiast po dwóch latkach podrostka.

 • noavatar.png
  Stachowski
  Dodany: 2018-09-09

  Wciąż na froncie czerwca schodziliśmy do nas na latko

 • noavatar.png
  Łyko
  Dodany: 2018-09-17

  Zawdy na motywie czerwca męczyli do nas na latko

 • noavatar.png
  Sitarek
  Dodany: 2018-09-19

  Teraz niezupełnie rok po ślubie pozostawili rodzicami czarownej córki, tudzież po dwóch latach synka.

Copyright © 2018 Aircomfort-krakow.pl