Jednym z pionierskich produktów cieszących


FAM Technika Odlewnicza Sp. z o.o. to jedno z czołowych przedsiębiorstw na rynku internacjonalnym i krajowym, proponującym wysokiej jakości, innowacyjne akcesoria budowlane oraz meblowe. Ponadto jednostka specjalizuje się w usługach odlewniczych metodą ciśnieniową, gwarantującą najwyższą homogeniczność konstrukcji detalu. Własnym doświadczeniem i zaangażowaniem proponuje rozwiązania sprawdzające się w wielu miejscach oraz gwarantujące perfekcyjną wygodę i poczucie bezpieczeństwa. FAM Technika Odlewnicza Sp. z o.o. działa w oparciu o certyfikaty międzynarodowe, stanowiące wytyczne do prawidłowego jej funkcjonowania.

Jednym z pionierskich produktów, cieszących się kolosalną popularnością nie jedynie w Polsce, jest klamka antybakteryjna FAM. Rozwiązanie, wprowadzone jako jedno z początkowych na rynku odznacza się progresem technologicznym i wykorzystaniem najświeższej wiedzy w zakresie odlewów ciśnieniowych. Jej unikatowość polega na dołożeniu do farby proszkowej nowoopracowanej, aktywnej substancji wykazującej intensywne właściwości antymikrobiologiczne wykorzystujące system oraz własną reaktywność. Klamka antybakteryjna pozostaje wobec tego bezpieczna przez długie lata, nie tracąc własnej powłoki. Rozwiązanie, o którym mowa wykorzystywane jest przede wszystkim w branży meblowej, w zasadzie w sąsiedztwie lokalizacji połączonych z medycyną i żywnością. Stanowi ideę, gwarantującą skuteczne ograniczenie występowania, jak i roznoszenia mikroorganizmów gramdodatnich, gramujemnych, wszystkiego typu alg i grzybów pleśniowych i drożdżowych.

Pomysł własne zastosowanie odnajduje na każdego rodzaju powierzchni, wszędzie tam, gdzie https://fam-to.pl/pl/9676-2/ możliwe jest zastosowanie farby proszkowej. Mowa tutaj między innymi o klamkach drzwiowych oraz okiennych, użytkowanych codziennie przez pokaźne ilości pracowników czy Klientów. Co istotniejsze, na stronie internetowej https://fam-to.pl/pl/9676-2/ uzyskać można wszystkie szczegółowe wiadomości i skontaktować się z agentem firmy, z chęcią przedstawiającym szeroką propozycję. Artykuł wymieniony powyżej jest godny uwagi przedsiębiorstw, jakie stawiają na nowatorskie rozwiązania, bezpieczeństwo i trwałość.

Informacje

Kategoria: Usługi

Tagi dla artykułu

technika grzewcza, usługi

Komentarze: 2


 • noavatar.png
  Skalski
  Dodany: 2022-04-15

  Natychmiast niemalże rok po ożenku dożyliśmy dziadkami powabnej córuni, i po dwóch latkach podrostka.

 • noavatar.png
  Gądek
  Dodany: 2022-07-25

  Szybko niespełna rok po ożenku pozostawili tatami kunsztownej córeczki, tudzież po dwóch latkach malca.

Copyright © 2018 Aircomfort-krakow.pl