Każdy uczestnik szkoły filmowej Warszawa ma możliwość


AMA FILM ACADEMY – szkoła filmu w Warszawie to miejsce wyjątkowe i cenione przez twórców w branży kinematograficznej. Szkoła została założona przez osoby pracujące od lat w branży kinematograficznej. Uczniowie zdobywają wiedzę i doświadczenie w komfortowych warunkach wspartych najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi w dziedzinie filmu. Pomysłodawcą szkoły filmowej Warszawa był Piotr Lenart – osoba znana i powszechnie szanowana, człowiek, który na temat filmu posiada dużą wiedzę. Wielokrotnie pracował i wykładał w kraju i poza jego granicami.

W szkole filmowej zajęcia prowadzą aktywni twórcy m.in. reżyserzy, scenarzyści, operatorzy, specjaliści od scenografii i kostiumów, technicy, asystenci filmowi i fachowcy od dźwięku, teoretycy filmowi, popularni aktorzy.

Każdy uczestnik szkoły filmowej Warszawa ma możliwość poszerzenia https://amafilmacademy.pl/ swojej wiedzy na temat reżyserii, gry aktorskiej, produkcji i postprodukcji filmowej, sztuki operatorskiej, dźwięku i obrazu. Szkoła filmowa od początku działalności otwarta jest na potrzeby uczestników, którzy chcą zgłębić tajniki sztuki filmu. Szkoła filmowa Warszawa to możliwość uczenia się na określonym kierunku, ale i poszerzania horyzontów na warsztatach i w ramach master class.

Zapraszamy do szkoły filmu wszystkich zainteresowanych. Wiedza i umiejętności praktyczne na pewno otworzą przed Państwem wiele możliwości.

Informacje

Kategoria: Usługi

Tagi dla artykułu

usługi

Copyright © 2018 Aircomfort-krakow.pl