Zapraszamy do szkoły filmowej wszystkich


AMA FILM ACADEMY – szkoła filmowa w Warszawie to miejsce wyjątkowe i cenione przez twórców w branży kinematograficznej. Szkoła została powołana do życia przez osoby związane z branżą filmową. Uczniowie zdobywają wiedzę i doświadczenie w idealnych wręcz warunkach wspartych najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi w dziedzinie filmu. Pomysłodawcą szkoły filmowej Warszawa był Piotr Lenart – znany i powszechnie szanowany, człowiek, który na temat kinematografii posiada ogromną wiedzę. Wiele razy pracował i wykładał w kraju i za granicą.

W szkole filmowej wykładają aktywni twórcy m.in. reżyserzy, scenarzyści, operatorzy, specjaliści od scenografii i kostiumów, technicy, asystenci filmowi i fachowcy od dźwięku, znawcy teorii filmu, popularni aktorzy.

Każdy uczestnik szkoły filmowej Warszawa ma okazję poszerzenia swojej wiedzy w zakresie reżyserii, gry aktorskiej, produkcji i postprodukcji filmu, sztuki operatorskiej, dźwięku i obrazu. Szkoła filmowa amafilmacademy.pl odkąd istnieje otwarta jest na potrzeby uczniów, którzy pragną poznać tajemnice sztuki filmu. Szkoła filmowa Warszawa to możliwość uczenia się na wybranym kierunku, ale i poszerzania horyzontów w ramach warsztatów i master class.

Zapraszamy do szkoły filmowej wszystkich którzy chcą bliżej przyjrzeć się sztuce filmowej. Wiedza i umiejętności praktyczne z pewnością otworzą przed Wami wiele możliwości.

Informacje

Kategoria: Usługi

Tagi dla artykułu

usługi

Komentarze: 1


  • noavatar.png
    Łaba
    Dodany: 2022-01-13

    Poprzednio niespełna rok po ożenku zostali tatami atrakcyjnej córki, zaś po dwóch latach młodzika.

Copyright © 2018 Aircomfort-krakow.pl