Jedną z czołowych firm specjalizujących się wytwórczością


Jedną z czołowych firm, specjalizujących się wytwórczością oraz dystrybucją dodatków meblowych i budowniczych jest FAM Technika Odlewnicza Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo funkcjonujące na krajowym i zagranicznym rynku jest od blisko 16 lat i z powodzeniem zyskuje coraz to nowszych Konsumentów. Pomocnym profilem działalności spółki są profesjonalne usługi odlewnicze współczesną metodą ciśnieniową, gwarantującą wysoką jakość wykonania oraz trwałość. FAM oprócz tego proponuje również indywidualne rozwiązania galwaniczne, stosując jedną z najnowocześniejszych w branży powłok antybakteryjnych, dodawanych do farb proszkowych. Podejście, o jakim mowa cieszy się nieprzerwanym zainteresowaniem, nie jedynie ze względu na swoją innowacyjność, niemniej jednak również działanie, poparte licznymi, niezależnymi eksperymentami.

Powłoka antybakteryjna FAM to koncepcja, stanowiąca akcesoryjną ochronę w miejscach takich jak: dworce, hotele oraz pensjonaty, prywatne domy lub mieszkania, publiczne budowle, jak także szkoły lub lecznice. Jej cechą wymowną jest obecność jonów srebra, wykazujących silne działanie antymikrobiologiczne. Jest fantastycznym pomysłem, dzięki któremu można zminimalizować ryzyko namnażania się drobnoustrojów pomiędzy poszczególnymi cyklami czyszczenia. Powyższa właściwość ma kolosalne znaczenie wszędzie tam, w jakim miejscu na co dzień przewija się znacząca ilość osób. Podstawową zaletą powłoki antybakteryjnej firmy FAM jest długotrwałe działanie na rozmaitego typu drobnoustroje, wirusy oraz grzyby i naturalny wygląd, nieodróżniający jej od powszechnie użytkowanych rozwiązań.

Dodatkowym pozytywem jest jej wysoka odporność chemiczna, gwarantująca stosowanie praktycznie wszelkich środków czystości oraz dezynfekcji, dostępnych na rynku. Produkt jest przyjazny środowisku oraz opracowany zgodnie z obowiązującymi standardami. Więcej wiadomości na https://fam-to.pl/pl/powloka-antybakteryjna/ jego temat można zdobyć na witrynie internetowej https://fam-to.pl/pl/powloka-antybakteryjna/ lub też po bezpośrednim kontakcie z agentem firmy FAM. Powłoka antybakteryjna jest idealnym pomysłem w dobie licznych zagrożeń cywilizacyjnych i bakteriologicznych, dotykających organizm ludzki.

Informacje

Kategoria: Zdrowie

Tagi dla artykułu

zdrowie

Komentarze: 2


 • noavatar.png
  Gądek
  Dodany: 2022-03-02

  Normalnie na prologu czerwca zbaczali do nas na latko

 • noavatar.png
  Słupek
  Dodany: 2022-08-28

  Regularnie na frontu czerwca zbaczali do nas na latko

Copyright © 2018 Aircomfort-krakow.pl